Dla wystawców

Wrocławski Festiwal Edukacji 2019 oferuje możliwość zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły, uczelni wyższej, instytucji lub firmy uczniom, rodzicom i nauczycielom z Dolnego Śląska.

 

Oferta wystawiennicza skierowana jest do:

  • szkół publicznych i niepublicznych: licea, technika, zasadnicze szkoły zawodowe, szkoły artystyczne, szkoły policealne
  • uczelni wyższych
  • szkół językowych
  • placówek kształcenia ustawicznego i pozaszkolnego
  • poradni i placówek specjalistycznych
  • instytucji oferujących zajęcia pozalekcyjne
  • firm związanych z branżą edukacyjną
  • burs i internatów
  • wydawnictw szkolnych
  • ośrodków doskonalenia nauczycieli

 

Oferta

Szkolnictwo wyższe i zawodowe - wybór na całe życie

 

Targi edukacyjne we Wrocławiu to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. W tym miejscu edukacja spotyka się z tysiącami młodych osób chcących wybrać najlepszą drogę swojego rozwoju.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą i korzyściami udziału w targach.

 

Pobierz folder

 

 

 

Regulamin

Regulamin - kliknij, aby przeczytać Regulamin Wrocławskiego Festiwalu Edukacji 2018

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Gospodarzem wydarzenia jest firma EIE Sp. z o.o. zajmująca się organizacją wyjazdów do renomowanych szkół za granicę (m.in. do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Kanady). Jej celem jest stworzenie najlepszych warunków dla uczniów, chcących kształcić się na najwyższym poziomie.

Wrocławski Festiwal Edukacji odbędzie się w dniach 25-26 marca 2018 roku na Stadionie Wrocław przy Al. Śląskiej 1 we Wrocławiu.

Wydarzenie skierowane jest do szkół średnich, uczelni wyższych (zarówno publicznych, jak i prywatnych) oraz firm i instytucji z branży edukacyjnej zainteresowanych prezentacją swojej oferty uczestnikom Festiwalu (w tym szkół językowych, placówek kształcenia ustawicznego, ośrodków doskonalenia nauczycieli, poradni, burs i internatów oraz wydawnictw szkoleniowych).

Organizatorzy przewidzieli liczne prelekcje, warsztaty, szkolenia, jak również konferencje, w których wezmą udział znani i wybitni eksperci ze świata nauki i biznesu – przeznaczone m.in. dla uczniów szkół średnich stojących przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej, rodziców oraz nauczycieli: szkolnych i akademickich.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy i zaprezentowaniem swojej oferty edukacyjnej na Festiwalu zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie: http://www.festiwal-edukacji.pl – w zakładce „Dla wystawców”.
Zgłoszenia na Festiwal należy przesyłać poprzez Formularz Zgłoszeniowy dostępny na wspomnianej stronie. Po wpłynięciu zgłoszenia Organizator skontaktuje się z Państwem w celu dopełnienia formalności.

Na placówki i firmy zainteresowane udziałem w Festiwalu czekamy do 15 stycznia 2018 roku. Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Dla wystawców, którzy zgłoszą się do końca listopada przewidujemy rabat w wysokości 300 zł.

Tak, każdy wystawca jest uprawniony do wysłania zaproszenia na Festiwal do swojej bazy klientów i kontrahentów.

Wrocławski Festiwal Edukacji jest największym wydarzeniem tego typu na Dolnym Śląsku. Odbędzie się na jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów we Wrocławiu – Stadionie Wrocław, będącym areną zmagań podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku.

Organizator przewiduje reklamę w najważniejszych mediach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku (prasa, radio, telewizja, w tym bilboardy, katalog, ulotki) oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), we współpracy z profesjonalną agencją PR zajmującą się współobsługą Festiwalu.