O Targach

 

Zapraszamy do udziału we Wrocławskim Festiwalu Edukacji, który odbędzie się w dniach 25-26 marca 2018 na Stadionie Wrocław.

 

Zaprezentujemy szeroką gamę propozycji edukacyjnych dedykowanych uczniom, rodzicom i kadrze pedagogicznej. Wydarzenie pozwoli nam przedstawić różnorodne możliwości, dzięki którym podejmiecie najlepsze decyzje, co do kierunku Waszego dalszego rozwoju naukowego. Festiwal to świetna okazja zarówno do poznania ofert różnorakich instytucji z sektora edukacji, jak i do rozmowy z wieloma ciekawymi gośćmi, gotowymi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.

We Wrocławskim Festiwalu Edukacji 2018 wezmą udział szkoły publiczne i niepubliczne, uczelnie wyższe, instytucje oferujące pozaszkolne formy nauki oraz firmy z branży edukacyjnej. Na targach gościć będziemy również grono dyrektorów, nauczycieli, rodziców, młodzieży i dzieci.

Prezentacje ofert edukacyjnych to jednak nie wszystko! Podczas Festiwalu będą na Was czekać interesujące konferencje, szkolenia oraz warsztaty. Nie zabraknie też spotkań z gośćmi specjalnymi. Finałem tego marcowego weekendu stanie się rozstrzygnięcie konkursu, którego szczegóły ujawnimy już niebawem!