O Targach

 

Druga edycja Wrocławskiego Festiwalu Edukacji odbędzie się w dn. 23-24 stycznia 2019

Miejsce wydarzenia: NOT Wrocław (Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT)

 

Zaprezentujemy szeroką gamę propozycji edukacyjnych dedykowanych uczniom, rodzicom i kadrze pedagogicznej. Wydarzenie pozwoli szkołom i uczelniom z Polski i zagranicy przedstawić różnorodne możliwości rozwoju. Festiwal to świetna okazja zarówno do poznania ofert różnorakich instytucji z sektora edukacji, jak i do rozmowy z wieloma ciekawymi gośćmi, gotowymi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące młodzież i rodziców pytania.

We Wrocławskim Festiwalu Edukacji 2019 wezmą udział szkoły publiczne i niepubliczne, uczelnie wyższe, instytucje oferujące pozaszkolne formy nauki oraz firmy z branży edukacyjnej. Na targach gościć będziemy również grono dyrektorów, nauczycieli, rodziców, młodzieży i dzieci.

Prezentacje ofert edukacyjnych to jednak nie wszystko! Podczas Festiwalu będą na Was czekać interesujące konferencje, szkolenia oraz warsztaty. Nie zabraknie też spotkań z gośćmi specjalnymi. Finałem tego styczniowego wydarzenia stanie się rozstrzygnięcie konkursu, którego szczegóły ujawnimy już niebawem!